tıbbi çanta süngeri

Satış Kiti Süngeri-Tıbbi Cihaz Süngeri ve Çanta Seti

Tekno Kesim  tıbbi ekipman kutuları için özel ambalaj süngeri, her tür zarif tıbbi cihaz ve alet için üstün koruma ve taşınabilirlik sunar. Sektörel bazda analiz yapılıp müşteriye özel üretildiği için tıbbi cihaz süngeri parçaları içine konulan medikal aletler ile bir bütünlük oluşturur. Mühendislerimiz, tıbbi cihazın güvenli bir şekilde tutulması ve korunması için garanti edilen hassas köpük süngerler tasarlar ve üretir. Tekno Kesim; Ortopedik, Omurga, Radyoloji, Ultrason, Göz, Veterinerlik ve diğer pek çok alandaki plasiyerler için satış seti hazırlanmasında ayrıca destek olur.

Satışlarınızı Size Özel Tasarlanmış Çanta Setleri ve Ambalaj ile Artırabilirsiniz

Satış Kiti Süngeri, Tıbbi Medikal Çanta Süngeri

eva köpükMüşterimizin satış ekibi için özel demo çantaları oluşturulmasında yardımcı oluruz. Bunlar, kullanıcı dostu, hafif ve son derece taşınabilir olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İster alüminyum, ister plastik isterse de kutu için hazırlanır. Doktor, eczacı,hasta,hasta yakını için hazırlanabilen setler için kutu ve kutu içi ambalaj, ve tıbbi cihaz süngeri seçebilirsiniz. Bunu yaparken dizden destek almaktan çekinmeyin. Ürünüze değer katan bazı zamanlar ambalajıdır. Yandaki örnekte kullanılan ürün eva malzemesidir. Daha fazla bilgi için burayı okuyabilir yada bizle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Tıbbi Cihaz Süngeri Örnekleri;

tıbbi çanta süngeriTekno Kesim; marka bilincinin şirketinize kazandırdığı önemi, her kutuya veya kutuya özel grafikler ve logolar ekleyerek sizlerle paylaşabilir. Özellikle tıbbi cihaz süngeri seçimiden sonra önem taşır. Bunun için grafikerlerimizden ayrıca destek alabilirsiniz Satış kiti süngeri yapmak, medikal sektöründe önemli olabiliyor. Uzmanlarımız tasarım ve mühendislik işlemi sırasında sizinle birlikte çalışarak en iyi yöntemin nasıl kullanılacağını belirleyeceklerdir. Örneklerden de görüldüğü gibi parçalar çok hassas en önemlisi de sağlık için önemlidir. Kullandığımız ürünler de ayrıca sertifikalıdır ki herhangi istenmeyen kimyasallar olmasın.

 

Ayrıca tıbbı cihaz süngeri seçiminde içindeki ürünler kırılmalalıdır. Bazı durumlarda hem çok hassas hem de çok ağır ürünler aşırı darbelerde birden çok kez kullanılabiliyor. Hatta yurt dışından ithal olabildiği gibi tekrardan getirilmesi aşırı sorunlu. Bunun için aşağıdaki gibi alüminyum tıbbi cihaz kutusu tercih etmenizi öneririz.mümessil kutusu

Yapılan tasarımlar neticesinde bazı durumlar da karton kutu kullanılabilir ve yüksek adette üretildiği için bu ürünler hasta, doktor yada eczacılara reklam promosyon amacı ile verilebilir. Kullanılan ürünler daha ekonomik ve seri imalat olabiliyor. Bunun için her ne kadar tıbbi cihaz süngeri olarak algılanmasa da medikal sektöründe tercih edilen özel süngerlerdir. Kutu da baskılı ve logolu olabilir.

Buradaki süreç ilk olarak sektörünüzü bizle paylaşmanız, kutu olup olmadığını belirtmeniz, içine yerleştireceğiniz ürünün fotoğrafını 05350649455’e yollamanız ve bizim size çözümler ile ulaşmamızı beklemeniz. Diğer ürünlerimize da pinterest sayfamızdan bakabilirsiniz.

 

Tags: No tags

Leave a Comment