Keçeden Ayıcık Kalıbı Nasıl Olur?Üretim, Fiyatı

Keçe ile ilgili daha önceki yazılarımızda ayrıntılı olarak bilgi vermeye çalıştık. İsterseniz şu sayfaya bakarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yazımızda da daha çok keçeden ayıcık kalıbı ile ilgili görseller ve daha fazla hayvan figürleri detaylarından bahsedeceğiz. Tekno Kesim ürüne müşteriye özel kesim yapar. Ancak kalıp için de destek olmaya çalışıyoruz talepler doğrultusunda. Sentetik yada yün, sert yada yumuşak, renkli yada poliester hangi keçe olursa olsun herhangi bir makinaya ihtiyaç duymadan bu ürünü, kalıbı kullanabilirsiniz.

Keçeden Ayıcık Kalıbı, Ayı Kalıbı Özellikleri Nelerdir?

Özel ahşap üzerine lazer ile eklenmiş alman çeliği keskin bıçaklardan oluşan bu ürün, isterseniz sizin istediğiniz desende de olabilir. Ebatı değiştirebilir, delik açabilir, istediğiniz şekli makine yapılabilirliği çerçevesinde arge ve grafik departmanımız sizin için çizebilir. Bu sayede baykuş’un dan hediye magnetine, kapı süsüne kadar bir çok motif elde edebilirsiniz. Aşağıda kalıbın nasıl kullanılacağı detayları mevcut. Sipariş ve daha fazla soru için iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz de youtube‘tan detaylara bakabilirsiniz.

 

keçeden hayvan kalıbı keçeden ayı kalıbı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu malzeme ile keçeyi kalıp ile sert plastik arasına sıkıştırıyorsunuz ve tokmak, çekiç gibi bir cisim ile kalıbın arkasından sertçe vuruyorsunuz. Bu motifi elde edersiniz. gayet basit! Böylece keçeden ayıcık kalıbını kolay kullanabilirsiniz.

Keçe Kalıbı Satışı Nasıl Olur?

Tekno kesim ister parekende, ister toptan olarak satış yapar. her türlü soru ve iletişim için bize danışabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme ve havale seçenekleri mevcut. Keçeden Ayıcık Kalıbı üretim süresi de 1-3 iş günü olabilir.

Keçe ile yapılan Süsler, Baykuş, kapı süsü, fil, hayvan ve diğerleri

Daha fazla detay için farklı hayvan figürleri için grafik departmanımız ile hemen iletişime geçin, size yardım etmeye hazırız. Farklı olmak, hediye verebilmek belki de hobi olarak ürettiğiniz ürünleri daha kolay olarak hem internetten hem de belki de dükkanınızdan satmak için bu kalıp evinizde yada atölyenizde çok işinize yarayabilir. Bu dokusuz örgüsüz sentetik yada yün kumaş ile yapılabilecek ürünlerin yanında deri ve kağıt gibi hobi malzemeleri de kesilebilir.

Tags: No tags

Leave a Comment