Keçe Kesme Kalıpları Fiyatları

Sentetik yada yün keçe ile bir çok ürün ve işe yarar hobi malzemesi yapılabilir. Kutu, bebek, peluş, hayvan deseni, bebek şekeri, özel günlerde yılbaşı gibi bazı kişisel hediyelerden tutun da yeni doğum yapmış anneler için hediyelere kadar kullanılabilir. Keçe kesmek için de kalıplar kullanılır. Keçe kesme kalıpları fiyatları belirlemeden önce nasıl kesim yaptığımızı bahsedeceğiz.

Keçe Nasıl Kesilir?

Aşağıda resimlerini paylaştığımız adımları uygulayarak çok rahat kesim yapabilirsiniz. Öncesinde kafanızdaki şekli istediğiniz kalıbı bize mail atarak sorabilir, whatsapp destek hattından da ulaşabilirsiniz.

whatsapp destek hattı: 05350649455

keçeden işler keçeden işler keçeden işler

 

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki resimde keçeden bebek şekeri kalıbı görebilirsiniz. Plastik sert bir malzemenin üstüne istediğiniz ince yada kalın 1-2-3 mm lik hobi keçeyi yerleştiriyorsunuz. Sertçe Kalıbın arka yüzüne tokmak ile vuruyorsunuz birden çok kez. Bu şekil elde edilebiliyor.

Keçe Tasarım Kalıpları İle ilgili Sorular

Herkesin hayali farklıdır, onlarca çeşit kalıp sizin hayalinize göre üretebiliriz. Suni deri’den tutun kağıt ve sert cisimlere, sünger türevi malzemelere kadar bir çok desen yapabiliriz. Burada keçe kesme kalıpları fiyatları belirlenirken tasarıma, ebatlara göre fiyat belirlenir. Şayet çoklu kalıp alımı yapılacak ise bize danışmanızdan fayda var. Meyve, hayvan, bebek, harf figürleri en çok kullanılanlar. Kullanımı son derece kolay olan bu ürün Alman çeliğinden yapılmış olup dayanıklıdır da. Herhangi bir makineye ihtiyacınız yok kullanım sırasında.

Keçe Süsleri Kalıpları Yaparken Hangi Ödeme Yöntemi Kullanıyorsunuz?

  • Havale ve Kredi Kartı ile ödeme ile farklı keçe kesim kalıp figürlerine sahip olabilirsiniz.

Keçe Kesme Kalıpları Üretim Süresi Nedir?

1-3 Gün Arasında Kargoya verebiliriz.

Tekno Kesim Ne Yapar?

Özel Kesim Sünger, Eva, Epdm, Nonwoven türevi malzemeler Keser. isterseniz Kalıp da satın alabilir isterseniz de kestirmek istediğiniz ürüne ait görselleri bize ulaştırabilirsiniz. Örneğin pinterest sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıda örnek keçe tasarım kalıpları var. Umarım projelerinizde size yardımcı olabilir. Örneğin 200 adet kalp desenli bir keçe kestirmek istiyorsanız bunu sizin yerinize yapabiliriz. Ama kalıbı alıp kendiniz de yapabilirsiniz hem kalıp da sizin olur. Bu tamamen kişisel kullanımıza bağlı.

keçe kalıbı keçe kalıpları bebek şablon keçe

Tags: No tags

Leave a Comment