Keçe Kesim

Keçe Kesim Projeleri Ve Örnekler

Keçe Kesim Projeleri

İster hobi amaçlı olsun ister de endüstriyel amaçlı keçe yada nonwoven yani dokusuz örgüsüz kumaş kullanılır. Keçe Kesim Keçe Kesim Projeleri, keçe kesim işlerini seri olarak yapmak, icra etmek için farklı yollar vardır. Tekno Kesim olarak biz önce keçe anlamını farklılıklarını tanıtacağız. Sonrasında ise Keçeden yapılan işlere bakacağız. Keçe tanım itibari ile basınç ve sıcaklıkta liflerin istenilen yoğunlukta birleştirilmesi ve sıkı bir yapı elde edilmesi olarak tanımlanabilir. Başlı başına keçeden yapılan işler ise, magnet, çanta, runner, çiçek, kapı süsü, hayvan, bebek kalıpları olarak düşünülebilir. Tekno Kesim seri ve hızlı kesim yapar.

Keçe Şablonları Nelerdir?

Burada keçe şablonu tam anlamıyla hayal gücünüze bağlı ancak hazır şablonlar da tarafımızda bulunmakta. Ancak biz şablon sunmuyoruz. Bizim yaptığımız istediğiniz adet ve şekilde keçeyi istenilen renk ve yoğunlukta kesmek. Bunu sağlamak için de teknolojinin imkanlarından faydalanıyoruz. Bilgisayarda çizdiğimiz şablonu size onaylatıyor, daha sonra da farklı makinalarda birebir kesimini yapıyoruz. Keçe şablonlarına örnek, çiçek, bebek, hayvan baykuş, yemek servisi olarak verilebilir. Keçe projeleri ve işlerinde şablon önemli olmakla birlikte projenin iyi olması için seri ve hızlı kesim ekonomik ölçülerde yapılması gerekmektedir.

Keçe Kalıpları Nelerdir?

Şablon ve Kalıp aynı olmak ile birlikte aşağıda resim olarak göstermek isteriz. Hazır kalıpların yanında ölçü ve detay verdiğiniz takdirde önce yine bilgisayar ortamında kesiyoruz. Daha sonra sizle paylaşabiliriz. Kalıplar tamamen hayal gücüne bağlı keçe işlerinde.

bebek şablon keçe

Keçe Modelleri Nelerdir, keçe işleri ve keçe kesim projeleri?

Keçe kesim projeleri şekillendirirken modelleri de bilmek gerekir. Biz Tekno kesim olarak farklı renk, kalınlık ve yoğunlukta destek oluruz. ister bebek kalıbı, ister runner ister magnet ister özel hobi keçe projelerinde bize ulaşabilir. Whatsapp destek hattımızdan ve mail olarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Tags: No tags

Leave a Comment