Keçe işleri Kalıpları Nelerdir?

Çocuk eğlence setlerinden, özel gün maskelerine, yastık desenlerinden, magnetlere kadar bir çok yerde kullanılan keçe ürünleri renk renk, farklı kalınlıklarda olabilir. Bunun belirlemesinde teknik destek de sağlayabiliyoruz. Ama öncesinde keçe işleri kalıpları nelerdir, hangi ölçüde ve nasıl olur bunu bilmekte fayda var.

Keçe Süsleri Kalıpları Hangi Ebatlarda Olur? Nasıl Kullanılır?

Aşağıda adım adım nasıl kullanılacağı konusunu paylaşıyoruz. Çok basit olmakla beraber eliniz alıştıktan sonra daha hızlı bir çalışma olabilir. İsterseniz makinada kullanabilir isterseniz kendiniz kesebilirsiniz.

keçeden hayvan kalıbı

 

 

 

 

 

 

 

Kullanabileceğiniz ürünler sert yumuşak keçeler ve bazı suni deri, eva, sünger türevi malzemeler olabilir. İhtiyacınız olan keçe işi kalıp modeline ulaşmak için bizi arayabilir, bize ulaşabilirsiniz.

Keçe Kalıpları Yapımı

Burada yapmamız gereken sizin hayalinizdeki kalıbı üretebilmemiz için jpeg, png, pdf formatında bize çizim ulaştırmanız. Sizin çiziminizi vektörel olarak çizip keçe kesim kalıpları üretebiliriz. Bu kalıplar özel çelik kalıplar olmakla beraber ahşap kalıplardır aynı zamandır. Çanta, kalemlik, laptop çantası, tablet kılıfı gibi parçalar üretilebilir. Aşağıda bir çok örnek paylaşıyoruz.

 

keçe işleri şablonu

 

 

 

 

 

 

 

 

Burada farklı şekillerde çiçek desenleri kullanabilirsiniz.  Ölçü tamamen istediğinize bağlı. Keçe işleri kalıpları üretirken çok kullanışlı bu kalıpları uzun süre kullanabilirsiniz. Farklı müşterilerimiz yastık deseninden, kapı süsüne, çocuk oyun setlerine kadar bir çok uygulamada bu ürünlerden faydalanıyor. Keçe tasarım kalıpları tamamen müşterilerimizin hayal gücüne bağlı.

İster bebek şekeri isterse de arkası magnet üretebilirsiniz. Burada en fazla gelen sorulardan bahsedeceğiz.

Keçe süsleri Kalıpları üretirken toplu satış yapıyor musunuz?

-Evet yapıyoruz, Bizimle temasa geçmekten çekinmeyin.

Makinada Kesim yapabilir miyiz?

-Evet yapabilirsiniz ancak burada hangi makinada kesim yaptığınızı bildirmenizde fayda var, biz de o doğrultuda üretimi şekillendirebiliriz.

Keçe işleri Kalıpları Kesimi ben yapmak istemiyorum destek olur musunuz?

-Adet paylaşırsanız sizin yerinize keçe kesimi yapabiliriz. İsterseniz daha fazla detay için burayı okuyabilirsiniz.

Ödeme Yönteminiz Nedir?

-Kredi Kartı ve Havale ile çalışıyoruz.

 

Aşağıda daha fazla desende keçe işleri kalıpları paylaşıyoruz. Toplu keçe satışı yapmamakla beraber tekno kesim, özel kesim işler yapar. Diğer ürünler için pinterest sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tags: No tags

Leave a Comment