Hazır Keçe Kalıpları, Hayvan, Baykuş, Çanta ve Dahası

İster endüstriyel bir projede çalışın, isterseniz de hobi olarak keçe kullanımız olsun yada bir hediye yapın yakınlarınıza. Hazır keçe kalıpları kullanmak istiyorsanız bizlerle temasa geçebilirsiniz. Hayvan, baykuş deseni, runner, bardak altlığı yada magnet, fil harf, her biri konusunda ölçü ve tasarım olarak size servis yapabiliriz. Tek yapmanız gereken istediğiniz deseni bize iletişim bölümüne yollamak yada whatsApp hattımızdan mesaj atmak. Tekno kesim özel kesim ürünler sunar. Bunların başında özel eksim keçe, sünger, eva türevi malzemeler vardır.

Keçeden Süs Kalıpları Özellikleri Nelerdir? Keçe Kalıp Örnekleri

Hazır keçe kalıplarında bizim sahip olduğumuz desenler olduğu kadar mütşerilerimizin bize özel yaptırdıkları ürünler de var. Çeşitli hayvan figürleri standart, harf gibi, kalp gibi. Ancak özel üretim olursa ekibimiz sizinle temasa geçerek yönlendiriyor ve keçeden süs kalıpları ile ilgili fiyat hazırlayabiliyor. Aşağıda kalıbın nasıl kullanılacağına dair kolay bazı açıklamalar var. Sonrasında da teknik bazı bilgiler vereceğiz.

 

keçe kalıpları keçe kalıbı keçeden işler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu şekilde üretim son derece kolay olabiliyor. Ama hatırlatmak isteriz ticari bir oluşum yapmak isterseniz sizin yerinize bu ürünleri seri makinalarımızda biz kesebiliriz. Böylece siz de kendi işinize odaklanırsınız. Ancak kalıba sahip olmak ve üretimi siz kendi evinizde yapmak isterseniz bu da mümkün.

Verdiğimiz ürün genelde küçük oluyor, yapılan tasarımlar da keza bu şekilde. Kalıp 10-15 cm de olabilir. 8-10 cm de . Bu iç çelik bıçak tasarımına bağlı. Bizim ekibimiz sizin yerine ücret almadan çiziyor ve size onaylatıyor. İstenirse pin gibi ek parçalar da ekleyebiliriz.

Keçeden Hayvan Figürleri Kalıpları, Hazır Keçe Kalıpları Modelleri

Kapı süsü, çocuk oyun seti, maske, bardak altlığı gibi amaçlarla kullanılabilen bu ürünler sarı, yeşil mavi, kırmızı gibi ne renk istenirse size bağlı istenilen renk ve desende kesilebilir. Eva, kağıt, sünger gibi hatta deri gibi parçalar da kesmek mümkün.keçeden süs kalıpları hazır keçe kalıplar

 

 

 

 

 

 

 

 

Hafif ve uzun ömürlü bu ürüne ait bilgilere daha fazla ulaşmak için bize ulaşabilirsiniz. Hobi keçe 50-300 gr/m2 arasında yoğunluğa sahip olan özel kimyasal yada doğal ortamda harmanlanan dokusuz örgüsüz kumaştır. Endüstriyel bir çok amaç için kullanılır. Keskin bıçaklarla da kalıbını bu şekilde üretebiliriz.

Tek yapmanız gereken plastik sert bir malzeme ile kalıp arasına keçeyi koymak ve kalıbın arkasına çekiç yada tokmak ile bıçak arkalarına vurmak. Böylece tasarımı elde edeceksiniz.

Hazır keçe kalıpları promosyon ve hediye alanında da çoğunlukla kullanılabilir. En çok kalp, harf, bebek ürünleri tercih ediliyor.

Ödeme yöntemimiz kredi kartı ve havale ile oluyor ve üretim süresi 1-3 iş günü. Fazlası için

 

Tags: No tags

Leave a Comment