"Eva, Sünger, Köpük, Keçe Kesim Konusunda Uzman Bir Ekip! İşimizi de Çok Seviyoruz!"

Hakkımızda

10 Yıllık Sektör Tecrübesi, Mühendislik Altyapısı İle Birleşen Bir Ekip; Sürekli Müşteriyi Düşünen, Geliştiren, Beraber Geliştiren Bir Organizma…Tekno Kesim Bu Süre Zarfında Çok Şey Öğrendi. Her Zaman da Müşterilerimizi Mutlu Etmek, Onlara Yeni Fikirler Sunmak Birinci Önceliğimiz. Ne Yapıyoruz Peki Biz?

-Üretim, Otomotiv, Ambalaj, Kozmetik, Elektronik, Reklamcılık, Mobilya Gibi bir Çok Alanda Butik Bir Çalışma Alanına Sahibiz. Ya Sizin için Özel Bazı “Eva, Epdm, Sünger, Köpük, Keçe” gibi Malzemeleri İstenilen Adette İstenilen Ölçüde Kesiyoruz. Ya da “Ürüne Özel Paketleme Çözümleri Sunuyoruz. Bunları Yaparken de Yine Aynı Malzemelerden Faydalanıyoruz. Tek Yaptığımız Aslında Sizi Daha İyi Anlamak. Tekno Kesim B2B Çalışan, Ürettiğiniz Malzemeye Değer Katan Ürünler Tasarlayan Bir Oluşum.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi Malzeme Kestireceğimi Bilmiyorum? Ne Yapmalıyım?

Beraber bulabiliriz. Öncelikle, nerede kullanacağınızı içeren ek bilgiler ile bize paylaşmalısınız. Fotoğraf, çizim, örnek numune ya da bilgi bize yeterli olacaktır.

 

Minimum Adetiniz Var mı?

Endüstriyel bir satış yapıyoruz. Müşteri odaklı olduğumuz için ve çizilen, kesilen parçalar müşteriye özel olduğu için kalıp/makine ayarı yüzünden düşük adet çalışamıyoruz ve size iyi bir servis sağlayamayız. Minimum adet 50 olarak düşünebilirsiniz. Yine de bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 

Kutu İçi Sünger ile Birlikte Kutu/Koliye de İhtiyacımız Var.

Tekno Kesim bu konuda en uygun ve size özel koli kutu ihtiyacınızı karşılar. Üretim kendi içimizde olmamak ile beraber size özel tasarım yapar ve sünger, seperatör kullanımı ile birlikte hizmet ederiz. Şu linkten kutu/koli hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Hangi Formatta Çizim Yolluyoruz?

Elinizde çizim olmayabilir, dert etmeyin. Biz sizin yerinize tasarlıyor ve 2 boyutlu olarak istenilen formatta size yolluyoruz. Çizim yapabilmemiz için numune ve teknik ekibimizin soracağı bazı ölçüler yeterli olacaktır. Ancak sizde çizim varsa (.cad, .Jpeg, .ai, .pdf) gibi formatlarda yollamalısınız.

 

Teknik Detay Paylaşıyor musunuz?

Sizin için gerekli standartları söylerseniz destek oluruz.

 

Numune Yapıyor musunuz?

Her zaman numuneyi onaylatmamız gerek. Numune ile seri üretim aynı olur.

 

Kalıp Yapıyor musunuz? Pahalı mı Kalıplar?

Kalıp yapıyoruz. Ancak burada kalıp şekli ve fiyatı kalite kriterine, üretim yapılacak prosese göre değişmekle birlikte proje adeti de önemlidir. Kalıp fiyatlarımız ekonomiktir. Kalıp ile üretim yapılmıyorsa (water jet gibi) kalıp yapmaya gerek yoktur.

 

 

Kalıp Üretimi Ne Kadar Sürüyor ?

Bu konuda hızlıyız. 2-7 gün arasında değişmekle beraber bazen daha çabuk oluyor. Ne kadar hızlı çizersek o kadar çabuk kalıp yaparız.

 

Proje ve Kalıp İçin Gizlilik Sözleşmesi Var mı?

Evet var, proje sizindir. Ancak kalıbı biz çiziyor ve üretiyorsak sizin için muhafaza eder, saklarız ve sadece sizin için üretim yaparız.

 

Kalıpları Muhafaza Etme Süreniz Nedir?

Kalıp şekline, proje büyüklüğüne göre size bu konuda bilgi veriyor ve sözleşmemize yazıyoruz. 18 ay ile 24 ay arasında değişmektedir.

 

Üretim Süreniz Nedir?

B2b çalıştığımız için çok sık kullandığımız ürünler harici ham madde tutmuyoruz. Ancak projenize en uygun yanıtı vermek, en uygun termini vermek için de çok çabalıyor ve sözümüzde duruyoruz. Ortalama 1-2 hafta içinde ürünler hazırlanıyor.

Sevkiyatı Nasıl Yapıyorsunuz?

Size verdiğimiz teklifte belirtiyoruz. Full tır araçlarda Marmara Bölgesi için ücret almıyoruz. Diğer tüm sevk şekilleri için projenize en uygun şekilde size hizmet ediyoruz.

 

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Nakit, Banka Transferi, Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri var. Size opsiyon sunuyoruz.

info@teknokesim.com 

yada

0535 06494 55’i arayabilir. İstanbul’da İseniz aynı gün görüşebiliriz 🙂

Hızlı Soru Sor

I