Promosyon Kutusu Süngeri Nasıl Olur?

Promosyon Kutusu Süngeri Avantajları Nelerdir?

Tekno Kesim, özel pazarlama setleri üreten firmalar yada bu ihtiyaç sahibi olan markalar için promosyon kutusu süngeri hizmeti sunar. Ürününüz, markanız hakkında kişiselleştirilmiş deneyim oluşturmak için ideal olan bu süngerler farklı renk ve yapıda ürüne müşteriye özel kesilir. Maksimum pazarlama etkisi yaratmak için idealdir. Bu özel sunum setleri mümkün olan en iyi sonucu vermek için, imajınızı ve ürününüzü başarı ile yansıtır. Bu yenilikçi ve güvenli süngerler, son derece sağlıklı olmakla birlikte farklı polimerler kullanılarak renk, sertlik şekil ayarlaması ofset kutu koliye özel üretilir.

promosyon kutusu

Promosyon Kutusu Süngeri Hangi Malzemelerde Kullanılır

İster bir elektronik sektör olsun isterse de yılın belirli zamanlarında müşterilerinize yolladığınız hediye olsun, bazı tasarımlar yaparsınız. Ya da bir fikriniz vardır, bunun için promosyon firmaları ile çalışmak istersiniz. Biz sizin ürünüze özel promosyon kutusu süngeri üretiyoruz. Şimdi size bu sünger hakkında detay vereceğiz.

 

promosyon kutusu süngeri

Pazarlama kampanyaları için ideal olan bu süngerler markanızın genişletilmesinde yardımcı olacak. Bilinmelidir ki promosyon pazarlamanın bir dalıdır. Şayet müşterilerinizi bu şekilde ikna etmek, etkilemek istiyorsanız, promosyon kutusu süngeri konusunda  da gerekli özeni göstermelisiniz. Aksi halde baştan sağma yolladığınız hediyeler, gerekli özeni göstermediğinizde oluşacak sıkıntılarda markanızın imajını düşürebilirsiniz.

Promosyon kutusu Sünger Çeşitleri Ve Örnekler

Her sektör dinamiği farklıdır. Sizin iş modelinize göre yapacağınız promosyon da farklı olmalıdır. Seçilen kutu tasarımı logo değişir, promosyon kutusu süngeri de değişir. Burada gerek katmanlı, gerekse de lamine , gerek logo opsiyonu kullanabilirsiniz. Hangi renkli sünger ve hangi sertlikte görünümde sünger kullanacağınız konusunda destek olabiliriz. İsterseniz daha fazla görsel için pinterest sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yada diğer sayfalardaki içeriklerimize göz atabilirsiniz.

promosyon kutusu

Yukarıdaki örnekte poliüretan sünger kullanılmıştır. İki katlıdır, özel kesim ile üretim yapılmıştır. Müşterilerimiz önce bize çalışacakları kutu ile ilgili bilgi yollarlar (şayet kutusu varsa). Biz de promosyon kutusu süngeri üretimini talep doğrultusunda yaparız. Burada ilk ürün ile 10.000 ürün dahi aynı kalitede olur. Küçük basit bir kutu olmakla birlikte şıktır.

promosyon kutusu süngeri

Diğer örneklerimizde birden çok özle ürün seçilmiştir. Kalem, usb, power bank gibi. Bu ürünler toplanır, kutusu seçilir ve bu toplu ürüne özgü promosyon kutusu süngeri tasarımı yapılır. Yapılan tasarım neticesinde Tekno  Kesim olarak müşterilerimize teknik resim ve numune onaylatırız. Bu teknik resimde malzeme cinsi (eva, polietilen, poliüretan gibi) yada malzeme detayları (sertlik, yoğunluk, gözenek tipi) kalite. Tüm bu bilgiler ışığında müşterilerimizi daha nasıl katma değer katabiliriz, bunu düşünürüz. Beraber yapacağımız toplantı etkili olabilir.

Sektörler

  • Medikal
  • Hırdavat
  • Ofset
  • Giyim
  • Elektronik
  • İnternet
  • Spor
  • Eğitim

Görüldüğü gibi markanın olduğu her yerde promosyon kullanılır, ve görsel bir promosyon kullanılacak ise de bu süngerler tercih edilebilir. Biz sünger cinsini iyi biliyor, özel kesim müşteriye özel üretim yapıyoruz. 

promosyon kutusu süngeri

 

Görüldüğü gibi renk, gözenek tipi değişebilir. Katmanlı yapısı ile de sektör, logo uyumu sağlayabiliriz. Bunun için Logonuzu bize yollarsanız tüm tasarımımızı sizin logonuza göre yaparız ve imzaladığımız gizlilik sözleşmesi ile de ikili ilişkiyi genişletiriz.

Üretim

Promosyon kutusu süngeri üretimi kalıp olup olmamasına, adet sayısına, yıllık tüketime ve makine yapılabilirliğine göre değişir. Su jeti, die cut, cnc gibi yöntemlerle olabilir. 

Sevkiyat

Üretim tamamlandıktan sonra sevkiyat konusunda ülkemizdeki yerinize bağlı olarak (Yurt dışı farklı bir yol izleriz.) en uygun sevk yolunu seçeriz. İstanbul’dan genelde ülkenin her yerine 1-2 gün içinde teslimat sağlarız üretim tamamlandıktan sonra.

Taasarım
Mutlu Müşteri
Sektör