Çanta Süngeri Nasıl Oluyor?

Öncelikle Çanta Süngeri Seçim ve Kesim Aşamaları

Sektörden sektöre farklar olmakla beraber günümüzde pazarlama ve taşıma görevi ile “alüminyum, plastik, karton” çantalar kullanılmaktadır. İçerisinde de sizin ürettiğiniz bazı ürünler var. Burada kurumsal kimliğinizi de düşünerek özel kesilmiş Süngerler ve seperatörler olmaktadır. Basit tanım ile çanta süngeri deniyor bu ürünlere. Tekno Kesim, tüm mühendislik çalışmaları ile bu ürünleri sertlik, yoğunluk ve diğer ayrıntılar ile birlikte seçer. Firma markanızın kişiliği ile de uyumlu olacak, kalitenizi arttıracak, aynı paraya daha kaliteli ürünler olmasını sağlayacak süngerler sağlar. Çanta içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz bu ürünleri. Aşağıda konu hakkında daha fazla detay veriyor olacağız. Hızlı soru sormak için iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

çanta içi sünger

Yukarıdaki örnekte plastik bir çanta içerisine yerleştirilen elekronik bir alet gözükmekte. Şayet bu uygulamada Sünger düzgün seçilmezse, hem ürünün kırılma ihtimali doğacaktır. Hem de estetik bir görünüş elde edilemeyeceği için ürün hak ettiği ücrete sahip olamayacaktır. Çanta süngeri bu yüzden önemlidir. Tasarımda, malzemede, ağırlıkta dikkatli ve üstünde düşünülerek uzman ekip eşliğinde çalışma yapılmalıdır.

Çanta Süngeri Fiyatı Nasıl Belirlenir?

  • Tekno Kesim olarak sabit bir fiyatımız yok. Tüm projeler müşteriye ve ürüne özel olduğu için, mevcut adet,  kalite, teslim yeri, nakliye, sevk şekli bunda etkilidir. Ancak bilinmelidir ki uzun vadeli bir çalışma içerisinde olmak isteriz. Yıllardır da bu strateji ile büyürüz.
  • Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi önce varsa çanta bilgileri yollanılmasını bekleriz. Sonrasında da yoksa resim, çizim ve 2-3 boyutlu çizimler beklenir. Tabi ki burada mühendislik olarak tüm çizimleri tarafınız için biz yaparız. Doğru Malzemeyi seçmek bu yüzden önemlidir.

fason sünger kesim

 

Çanta Süngeri Uygulama Alanları

Sektörel bazda bazı örnekler paylaşacağız. Bu örneklerde hem yapabilitemiz, hem de nasıl destek olabileceğiz konusunda bilgiye sahip olacaksınız. Çanta süngeri ürünü için de bilgilendirmeye devam edeceğiz böylece.

Plastik Çanta Uyglaması 1

çanta süngeri

Satın alma kararı verilirken renklerin önemi büyüktür. Sünger seçimi yaparken de bu şekilde logo, marka ve firma renklerine uyumlu,sergilenen ürünü daha estetik gösterebilecek renkler seçeriz. Bu örnekte plastik çanta süngeri örnekleri var. Bazı durumlarda satış temsilcileri, müşterilerine numune göstermesi için bu gibi ürünlere ihtiyaç duyar. Ayrıca B2B satışlarda hem yurt içi hem yurt dışı büyümede markalar için önem teşkil eder. 

Plastik Çanta Uygulaması 2

çanta süngeri

bu örnekte ise yine elektronik sektöründe kullanım yeri bulunan plastik çanta süngerinde opsiyon olarak da aksutik, piramit sünger farklı kalınlıklarda üst katmanda kullanılır. Kapak açıldığı zaman daha estetik bir görüntü kazanılması için önem taşır.

Alüminyum Çanta Süngeri

alüminyum çanta süngeri

Alüminyum çanta ürünlerinde son tüketici için daha önemli parçalar taşınır. Yine renk olarak farklı renkler seçilebilir. Darbe esnasında, hava,kara,deniz, yolu ile taşınmalarda son derece hassas ürünler taşınabilir. Medikal parçalar da taşınabiliyor. Tekno Kesim olarak sünger tasarımı ve çantaya özel uygulamasını yapıyoruz. Çanta süngeri seçeneklerinde eva seçilirse daha sert ve renk seçeneği daha fazladır. Şurada daha ayrıntılı olarak bilgiler var. Ayrıca  video sayfalarımızdan da görüntülü olarak bilgiler alabilirsiniz.

Çanta Süngeri Tasarım Kararı

Karar verilirken bazı kriterlerimiz mevcut. En önemlisi sizlerle oturup konuşmak. Hangi malzemenin seçileceğine karar vermek. Sorularımız ise aşağıda. Ne kadar çok doğru yanıt olursa uzun vadede o kadar iyi oluyor. Marka imajı için son derece önemli ve etkilidir.

  • Müşteriniz kim, bu çanta ve içindeki ürünleri kullanacak olan kişi kim? parasını ödeyen kişi kullanmayacak olabilir. (örneğin parekende firması satın alıyor iken, usta kullanacaktır) Hoşuna gidecek mi bu ürün?
  • Rengine, kalınlığına karar verdik mi? Logonuz ile uyumlu mu?
  • Uzun ömür de önemli. Bu konu için görüşleriniz nelerdir. Kaç defa aç kapa yapılacak ürün.
  • Hangi sıcaklıklarda çalışma olacak?
  • Yurt içi mi Yurt dışı müşterisi mi?
  • Elinizde çizim var mı?

Basit de olsa bu yanıtlar sizin yıllık tüm satışlarınızı etkileyecektir.

Çanta Süngeri Kullanım Sektörü

Uygulama alanı değişen çanta süngeri, denizlikten, otomotive, alet takımlarından, giyime kadar bir çok sektörde kullanım yeri bulur. Bilgisayar ortamında çizim yaptığımız için çanta süngeri tasarımı size özel olmaktadır. Böylece rakiplerinizden farkınız olur. Sevk şekli,  logo kullanımı, laminasyon seçeneği için bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

Taasarım
Mutlu Müşteri
Sektör